Pomiar temperatury i wilgotności w transporcie

Rodzina rejestratorów Lascar oferuje użytkownikom wielofunkcyjne rejestratory dla wszystkich etapów procesu transportowego. Dataloggery pozwalają w łatwy sposób zaprogramować częstotliwości próbkowania oraz alarmowania przy monitorowania towarów chłodzonych, zamrożonych i dojrzewających, wystarczy nacisnąć przycisk aby rozpocząć rejestrację.

monitoring temperatury w transporcie

Zimny ​​łańcuch w przemyśle spożywczym

Przyjmowanie dostaw żywności jest w dużym stopniu uzależnione od stanu towarów po przyjeździe, a dostawcy muszą rozpoznać i przyjąć odpowiedzialność za warunki temperatury i wilgotności, w których transportują żywność. Aby zachować odpowiednie warunki przechowywania żywności w całym procesie transportu firma Lascar oferuje szereg wyjątkowo tanich rejestratorów danych USB zaprogramowanych strefami alarmowymi temperatury i wilgotności dla produktów mrożonych, schłodzonych lub z otoczenia. Dostarczane w paczkach po 10 szt dla jeszcze większych oszczędności, seria Lascar EL-CC obejmuje rejestratory temperatury i wilgotności za pomocą prostego oprogramowania i jednego przycisku uruchamiającego i zatrzymującego jego funkcjonalność.

Diody LED stanu wskazują, czy urządzenie jest aktualnie w trybie rejestrowania, czy alarm został osiągnięty podczas sesji lub czy poziom naładowania akumulatora jest niski. Pobierz dane, wkładając rejestrator do portu USB komputera, aby wyświetlić wykres i wyeksportować plik PDF. Rejestratory są oczywiście wodoodporne.

rejestratory temperatury i wilgotnosci podczas transportu